Regulamin

Regulamin

1. Portal internetowy OdbioryDomow.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę OdbioryDomow.pl

Sklep internetowy prowadzony jest przez:

OdbioryDomow.pl
Budone Karol Kwiatek
ul. Oliwkowa 23/2
81-589 Gdynia
NIP: 958-129-16-69

2. Wszystkie usługi oferowane w platformie OdbioryDomow.pl są realizowane na ternie Polska, pomorskie

3. Wszystkie ceny podane w platformie OdbioryDomow.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Cena brutto, która widnieje przy każdym produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta jest wiążącą ceną dla stron transakcji .

4. Na każdą sprzedaną usługę wystawiamy Fakturę Vat lub paragon.

5. Deklarowany czas realizacji od. 1-2 dni

6. Platforma OdbioryDomow.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane nie wywiązaniem się przez dewelopera lub sprzedającego udostępnienia lokalu do celu sprawdzenia – odbioru technicznego.

7. Możliwe są następujące formy płatności:

Przelew – przedpłata.

W chwili dokonania zamówienia w platformie OdbioryDomow.pl na wybraną usługę, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do Zamawiającego.

Płatność na miejscu – dotyczy odbioru osobistego

8. Jeśli zakup okazał się nietrafiony, możliwa jest wymiana na inną usługę lub zwrot produktu, pod warunkiem, że usługa nie była już wykonana.

Prośbę o wymianę usługi można przesłać nam drogą elektroniczną z dopiskiem: “zmiana usługi”

9. Odstąpienie od umowy/ zwrot.

Klient, który zawarł z przedsiębiorcą umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. Oświadczenie można przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej, drogą elektroniczną lub poprzez złożenie pisemnego oświadczenia osobiście w siedzibie firmy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

10. Właściciel platformy OdbioryDomow.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. W każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

11. Regulamin określa zasady zakupów usług w platforma OdbioryDomow.pl.

Złożenie zamówienia platforma OdbioryDomow.pl jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

12. Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się w platforma OdbioryDomow.pl, zarejestrowanym pod domeną o nazwie www.OdbioryDomow.pl i są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania, przechowywania, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub do prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody Sprzedawcy.